vidunas33333

header 

Kilnojamos parodos

2018 - Vydūno metams siūlome šias parodas:

,,VYDŪNO PORTRETAI" 

Ją sudaro 19  vnt  53x 40 cm dydžio portretai su užrašytomis Vydūno mintimis ir tokio pat dydžio parodos anotacija. Portretuose - Vydūnas nuo jaunystės iki senatvės. Parodai panaudotos fotografijos iš Vydūno muziejaus, Šiaulių ,,Aušros" muziejaus, Maironio lietuvių literatūros muziejaus fondų,  Vydūno draugijos ir privačių asmenų.  Plačiau apie parodą  https://www.muziejai.lt/Silute/Virt_Vydunui_140.asp . 

,,ŽALIA - GYVENIMO SPALVA"

Tai Klaipėdos regiono mokinių piešinių ir literatūrinės kūrybos darbų paroda. Parodą sudaro  13 vnt  A1 formato  kartono lapai, ant kurių suklijuoti A4 formato kūrybiniai darbai. Žiūrėkite  https://www.silutevb.lt/silute/2018/03/22/kintuose-surengtos-parodos-skirtos-vyduno-metams-pamineti/

 NAUJAI  PARENGTA  PARODA:

 

2016 m. vykdant projektą "E.V.Berbomas ir kuršmarių vėtrungės" (rėmėjai Kultūros taryba ir Šilutės rajono savivaldybė) parengta nauja kilnojamoji paroda "Kuršmarių istorinė vėtrungė", kuri  jau buvo eksponuojama ne tik Kintų Vydūno kultūros centre, bet ir Klaipėdos Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje, Juodkrantėje,  L.Rėzos kultūros centre, Vytauto Valiušio keramikos muziejaus parodų salėje (Topolių g. 7, Leliūnai, Utenos r.). 

SAM 4430

SAM 4422

SAM 4427

Irish gambling website www.cbetting.co.uk Paddy Power super bonus.